Kompania jonë operon në sektorin e ndërtimit, kryesisht në tregtimin e profileve të aluminit, profileve PVC, grilave, panele PVC per dyer, si dhe artikuj të ndryshëm të fushës së ndërtimit.

niscompany20@gmail.com Autostrada Tiranë Durrës, Vorë Marikaj

Our Products

PM-1600-G-1

Kategori:
Share This Post:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PM-1600-G-1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqAlbanian